AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 U pėrurua Qendra emergjente nė Spitalin e Pejės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: U pėrurua Qendra emergjente nė Spitalin e Pejės   27.07.08 9:31

Me njė ceremoni solemne sot nė Spitalin Rajonal tė Pejės u bė pėrurimi i Qendrės emergjente pėr tė cilėn Qeveria e Kosovės ka investuar 320 mijė euro.
Nė kėtė solemnitet mori pjesė edhe ministri i Shėndetėsisė, Alush Gashi, i cili tha se vitin e ardhshėm nė Pejė do tė ndėrtohet qendra kryesore e mjekėsisė familjare dhe do tė rihapet spitali pėr shėrimin e sėmundjeve tė mushkėrive
Back to top Go down
View user profile
 
U pėrurua Qendra emergjente nė Spitalin e Pejės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: