AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Jeremiq kundėrshton rikonfigurimin e UNMIK-ut

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Jeremiq kundėrshton rikonfigurimin e UNMIK-ut   19.07.08 13:39

Shefi i diplomacisė serbe, Vuk Jeremiq, i ka transmetuar sekretarit tė pėrgjithshėm tė Kombeve tė Bashkuara Ban Ki-Moon reagimin e ashpėr tė Serbisė pėr shkak tė fillimit tė rikonfigurimit tė UNMIK-ut.
Nėse fare do tė ketė rikonfigurim tė UNMIK-ut nė Kosovė, Beogradi duhet tė jetė pjesė e kėtyre bisedimeve, ka thėnė Jeremiq nė selinė e OKB-sė.

Ministri serb ka thėnė se Beogradi nė kėtė drejtim "pa asnjė dyshim ka mbėshtetjen e Rusisė dhe Kinės
Back to top Go down
View user profile
 
Jeremiq kundėrshton rikonfigurimin e UNMIK-ut
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: