AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 KFOR-i do ta kryejė pjesėn e mbetur tė ujėsjellėsit nė Suhadoll

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: KFOR-i do ta kryejė pjesėn e mbetur tė ujėsjellėsit nė Suhadoll   27.07.08 9:05

“KFOR-i do ta kryejė kėtė pjesė tė mbetur tė kanalit tė ujėsjellėsit qė ėshtė mė rėndėsi pėr gjithė popullatėn, mirėpo duhet gjetur mėnyrat qė kjo tė bėhet nė koordinim me UNMIK-un dhe SHPK-nė sa i pėrket aspektit tė sigurisė”, ka thėnė komandanti i bazės ushtarake tė KFOR-it francez “Belvedere”, Alexander Andoque.
Sipas tij, situata ėshtė komplikuar tė enjten pasi atje kanė dalė disa njerėz qė kanė penguar vazhdimin e punimeve nga ana e KFOR-it pėr pėrfundimin e kanalit tė ujėsjellėsit nė Suhadoll.

Banorėt e fshatrave Gushavc e Vinarc paralajmėrojnė se, nė rast se nuk vazhdojnė punėt e mbetura nė realizmin e projektit tė ujėsjellėsit, ata do tė dalin ta punojnė vetė dhe nėse pengohen nga serbėt, siē u pengua KFOR-i, do t’ua ndėrpresin atyre rrymėn dhe ujin.
Back to top Go down
View user profile
 
KFOR-i do ta kryejė pjesėn e mbetur tė ujėsjellėsit nė Suhadoll
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: