AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Cvetkoviq: Haga tė deklarohet pėr legjitimitetin e pavarėsisė sė Kosovės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Cvetkoviq: Haga tė deklarohet pėr legjitimitetin e pavarėsisė sė Kosovės   27.07.08 9:03

Serbia do tė kėrkojė nga Kuvendi i Pėrgjithshėm i Kombeve tė Bashkuara qė Gjyqi Ndėrkombėtar i Hagės tė deklarohet pėr legjitimitetin e njohjes sė pavarėsisė sė Kosovės, ka deklaruar kryeministri serb, Mirko Cvetkoviq.
"Argumentet tona pėr kėrkimin e deklarimit tė instancės mė tė lartė gjyqėsore qėndrojn nė faktin se njė numėr i vogėl vendesh kanė njohur pavarėsinė e Kosovės, ndėrsa tjerat janė tė interesuara pėr qėndrimin e kėtij gjyqi rreth kėsaj ēėshtje", ka thėnė Cvetkoviq.

Kryeministri serb gjithashtu ka thėnė se rikonfigurimi i forcave ndėrkombėtare nė Kosovė ėshtė i mundur, por se kjo duhet tė jetė rezultat i marrėveshjes me Serbinė dhe e verifikuar me rezolutė tė Kėshillit tė Sigurimit tė Kombeve tė Bashkuara
Back to top Go down
View user profile
 
Cvetkoviq: Haga tė deklarohet pėr legjitimitetin e pavarėsisė sė Kosovės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: