AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Problemi kryesor nė Kosovė ėshtė papunėsia

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Problemi kryesor nė Kosovė ėshtė papunėsia   27.07.08 9:02

Sipas njė studimi tė cilin e ka publikuar “Index-Kosova”, papunėsia dhe statusi ende i paqartė i Kosovės edhe pas shpalljes sė pavarėsisė, vazhdojnė tė jenė dy problemet kryesore tė cilat i shqetėsojnė kosovarėt.
Sipas kėtij studimi problem pėr qytetarėt e Kosovės paraqet edhe mungesa e furnizimit me energji elektrike, zhvillimi ekonomik, varfėria, pjesa veriore e qytetit tė Mitrovicės mungesa e shtetit ligjor si dhe shėndetėsia.

Bazuar nė rezultatet e kėtij hulumtimi, tre prioritet kryesore tė Qeverisė sė Kosovės duhet tė jenė- energjia elektrike, respektimi i ligjit si dhe shėndetėsia.

Nė kėtė hulumtim kanė marrė pjesė gjithsej 998 persona nga tė gjitha grupet etnike./INA/
Back to top Go down
View user profile
 
Problemi kryesor nė Kosovė ėshtė papunėsia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: