AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kaprolli shkakton kaos nė Itali

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kaprolli shkakton kaos nė Itali   27.07.08 8:49

Njė kaproll i egėr i cili po ikte nga erėrat e tė nxehtit veror, ka sjell kaos nė qendrėn e njė qyteti italian, kur ka vrapuar si i ēmendur.
Kaprolli rreth 150 kilogramėsh ka kėrcyer mbi tavolinat e kafeterive, ka rrokullisur lulet e mbjella dhe ka shkatėrruar stenda tė ndryshme pėr shitje tė lokaleve, para se ėshtė zėnė ngushtė nė njė kėnd tė qytetit tė Bolzanos.

Policė dhe gjuetarė tė shumtė si dhe njėsia e zjarrfikėsve tė qytetit kanė kaluar disa orė duke tentuar ta kapin kaprollin pa sukses.

Pėrfundimisht, kafsha ėshtė zėnė kurth nė njė parking automjetesh ku ėshtė qėlluar pasi qė kishte shkatėrruar dritaren e njė dyqani.

Dy persona kanė kėrkuar ndihmėn mjekėsore pasi qė janė kanė pėsuar gėrvishtje dhe prerje nga ana e kaprollit
Back to top Go down
View user profile
 
Kaprolli shkakton kaos nė Itali
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [PO] ? Jacket Marine - Running Man - Kyojin - Devil Survivor | Kaos Vocaloid ?
» [DONE] VocaPost Official Tshirt

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: