AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kėrkohen – pronarėt e biēikletave tė vjedhura

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kėrkohen – pronarėt e biēikletave tė vjedhura   27.07.08 8:46

Policia e Torontos ėshtė duke i kėrkuar pronarėt e 1.500 biēikletave tė cilėt ata i kanė kapur pas aksionit tė ndėrmarrė nė dyqane, shtėpi dhe garazhe nė qytetin mė tė madh tė Kanadasė.
Policia ka paraqitur 200 biēikleta nė ekspozitė, duke iu ofruar mundėsinė pronarėve qė tė gjejnė pronėn e tyre tė humbur.

"Mbi 50 biēikleta janė identifikuar deri mė tani dhe u janė kthyer pronarėve tė ligjshėm, pėrfshirė edhe njė biēikletė qė ishte vjedhur tetė vite mė parė", thuhet nė njė deklaratė tė policisė lokale.

Pronari i dyqanit, i arrestuar gjatė njė aksioni tė rreptė tė policisė gjatė javės sė kaluar, ėshtė duke u pėrballė me akuza pėr vjedhje, tentim-vjedhje, mbajtje tė pronės sė vjedhur dhe pronėsi tė mjeteve pėr pėrdorim gjatė vjedhjeve.

Biēiklistėt e Torontos e pėrshkruajnė qytetin e tyre si njė ndėr vendet kryesore tė vjedhjeve nė Amerikėn Veriore, nėse jo nė mbarė botėn.
Back to top Go down
View user profile
 
Kėrkohen – pronarėt e biēikletave tė vjedhura
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: