AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vret’ kositėsen sepse nuk punonte

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Vret’ kositėsen sepse nuk punonte   27.07.08 8:45

Policia amerikane nė Milwaukee ka arrestuar Ketith Walendowskin pėr shkak tė posedimit dhe sjelljes sė pashembullt me armė, pasi qė ka shtėnė nė kositėsen e tij.
Keith Walendowski kishte vendosur tė kosiste barin para shtėpisė sė tij, por kositėsja Lawn Boy nuk ka qenė e disponuar tė punojė dhe motori nuk ėshtė ndezur, pas disa tentimeve.

56-vjeēari i inatosur ka vendosur ta nis atė nė mėnyrėn e vet - duke shtėnė disa plumba nė kositėse.

Gruaja e cila jeton me tė nė bashkėsi jashtėmartesore e ka lajmėruar nė policinė duke ua tėrhequr vėmendjen atyre se ishte nėn ndikimin e alkoolit kur ka shtėnė nė kositėse.

Walendowski pėr kėtė akt do tė mund tė dėnohej me 11.000 dollarė gjobė apo tre muaj burg.
Back to top Go down
View user profile
 
Vret’ kositėsen sepse nuk punonte
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: