AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Antarve
 Profili
 FAQ
 Krko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Thyen dhmbin e qenit duke kafshuar nj qen

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Thyen dhmbin e qenit duke kafshuar nj qen   27.07.08 8:44

Nj djalosh 11-vjear ka arritur nj fam t madhe n Brazil pasi q e ka kafshuar nj qen pitbull i cili e kishte sulmuar at duke luajtur n oborrin e axhs s tij.
Gabriel Almeida, i cili jeton n periferi t Belo Horizonte n shtetin brazilian t Minas Gerais, e ka thyer dhmbin e qenit duke e kafshuar pitbullin n qaf me qllim q ta mbronte vetveten.

Nga ky moment ai ka qen mysafir n shum qendra televizive ku e ka rrfyer prvojn e tij t hidhur.

E kapa pr qafe dhe e kafshova. Nuk sht dika e vshtir. sht m mir t humbsh nj dhmb sesa t humbsh jetn, ka shpjeguar ai.
Back to top Go down
View user profile
 
Thyen dhmbin e qenit duke kafshuar nj qen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Wow! Duke Pearson Big Band (1969) - never before released
» Duke Alloy v Love Injection: Summerfield School Hall, Birmingham. 1988.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: