AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Fotografi tė reja tė Kia Soul

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Fotografi tė reja tė Kia Soul   27.07.08 8:36

Me fotografitė e reja Kia ka publikuar edhe se modeli i ri Soul nė fillim do tė jetė nė dispozicion me tre motorė – dy me benzinė dhe njė me naftė.
Motori mė i dobėt me benzinė prej 1.6 litrash paraqet edhe motorizimin bazė, e mbi tė gjendet motori 2.0 litėrsh. Pėrderisa ai me naftė prej 1.6 litrash pėrdorė mbushės turbo me gjeometri variabile
Back to top Go down
View user profile
 
Fotografi tė reja tė Kia Soul
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ASHER WORLD v BASS ODYSSEY v SOUL II SOUL v DOWNBEAT: CANADA. 1994
» Modern Soul selection
» 80s & 90s Soul mix
» Wicked Soul Mix
» Loose Ends v Soul II Soul

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: