AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 MP3 player mozaik

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: MP3 player mozaik   27.07.08 8:32

Kompania Creative ka paraqitur MP3 playerin e saj tė ri me emėrtimin Zen Mosaic, i cili para sė gjithash ėshtė interesant pėr shkak tė dizajnit tė tij tė pazakontė.
Nė fakt, tastet pėr udhėheqje me Zen Mosaic janė mė tė voglat e mundur, qė bien nė sy duke marrė parasysh se nė pajisje tė tilla prodhuesit mundohen tė shfrytėzojnė secilin milimetėr tė hapėsirės. Mirėpo kėsaj radhe dizajni ‘mozaik’ ka kushtėzuar vendosjen e tasteve, dhe nuk jemi tė sigurt se rezultati ka qenė ideal
Back to top Go down
View user profile
 
MP3 player mozaik
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hank Crawford Sax Player Dies at 74
» Youngest Ever Table Tennis Player + Multiball!
» New Pioneer PD-50 (Hibit 32 ) CD /SACD player
» Local(SG) Short Pips Player( Pen Hold).
» New Third Day album coming Oct. 19

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: