AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Laptopi i vogėl ėshtė rritur

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Laptopi i vogėl ėshtė rritur   27.07.08 8:32

Pas shumė zhurme ka filluar shitjen Asus Eee PC 1000. Edhe mė tutje me dimensione tė vogla, ky laptop vjen me ekranin prej 10 inēėsh dhe ēmimin shumė mė tė lartė sesa pjesa tjetėr e serisė.
Mund tė pėrzgjidhni nė mes Windows XP dhe Linuxit, me ngjyrė tė zezė apo tė bardhė. Varianti mė i lirė, ai me Windows, vjen me 80GB tė diskut tė fortė, derisa modeli me Linux ka 40GB SSD disk dhe vjen me 20 gigabajt tė hapėsirės falas nė internet.

Tė dy modelet shfrytėzojnė tė njėjtin procesor.

Pajisjet vijnė me aplikacionin E connect, i cili u mundėson tė lidheni nė kompjuterėt tjerė Eee. Pėr herė tė parė shpejtėsia e lidhjes pa tela (wireless) nė internet ėshtė e kėnaqshme
Back to top Go down
View user profile
 
Laptopi i vogėl ėshtė rritur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: