AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vritet 1 dhe plagosen 2 ushtarė britanikė nė Afganistan

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Vritet 1 dhe plagosen 2 ushtarė britanikė nė Afganistan   27.07.08 8:26

Njė ushtar britanik ėshtė vrarė dhe dy janė plagosur kur konvoji i tyre ishte sulmuar nė jug tė Afganistanit, njofton Ministria e Mbrojtjes sė Britanisė.
Sulmi ka ndodhur mbrėmė nė rrethinėn Kajaki, nė provincėn Helmand, saktėson mė tej Ministria e Mbrojtjes.

Qė nga invazioni amerikan nė Afganistan nė vitin 2001 nė atė vend kanė vdekur 111 ushtarė britanikė, njofton agjencia britanike “Reuters”.
Back to top Go down
View user profile
 
Vritet 1 dhe plagosen 2 ushtarė britanikė nė Afganistan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: