AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 NATO: Scheffer viziton Afganistanin

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: NATO: Scheffer viziton Afganistanin   27.07.08 8:25

Sekretari i Pėrgjithshėm i NATO-s Jaap De Hoop Scheffer filloi njė vizitė tė pa paralajmėruar nė Afganistan, ku Aleanca ka rreth 53.000 trupa.
NATO njoftoi se ai do tė takohet me presidentin e Afganistanit Hamid Karzai dhe komandantėt ushtarakė, pėr tė diskutuar rreth luftimit tė talebanėve dhe kryengritėsve tjerė.

Dhuna nė Afganistan ėshtė shtuar gjatė kėtij viti.
Back to top Go down
View user profile
 
NATO: Scheffer viziton Afganistanin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: