AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė   27.07.08 8:20

Pakistani ėshtė duke e luftuar al Qaeda-n dhe talibanėt pėr interesat e veta, ka thėnė tė shtunėn kryeministri pakistanez, Yousaf Raza Gilani, para se tė nisej nė vizitėn e tij tė parė zyrtare nė SHBA.
“Ekstremizmi dhe terrorizmi janė problem pėr neve. Kjo ėshtė lufta jonė dhe na takon neve”, iu ka thėnė ai gazetarėve nė njė bazė ushtarake nė qytetin Rawalpindi, afėr Islamabadit.

“Prioritet pėr mua ėshtė tė ushtroj ligjin dhe rendin nė vend... dhe kjo ėshtė arsyeja pse ėshtė nė interesin tonė qė ta luftojmė ekstremizmin dhe terrorizmin”./reuters/
Back to top Go down
View user profile
 
Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: