AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Presidenti Topi firmos ndryshimet nė qeveri

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Presidenti Topi firmos ndryshimet nė qeveri   27.07.08 8:18

Presidenti Bamir Topi firmosi tė premten ndryshimet nė Qeveri, tė cilat ishin propozuara nga kryeministri Berisha.
Ka qenė i menjėhershėm reagimi i Topit pėr dekertimin e ndryshimeve nė Qeveri.
Ai pranoi tė gjitha lėvizjet e kreut tė ekzekutivit, duke dekretuar kėshtu Anila Godon nė postin e ministrit tė Shėndetėsisė dhe lirimin e Nard Ndokės nga ky post, emėrimin e Genc Pollos nė postin e zv/kryeministrit dhe lirimin e tij nga detyra e ministrit tė Arsimit, post tė cilin e merr Fatos Beja.

Presidenti u njoh zyrtarisht me propozimet e Berishės vetėm dy ditė mė parė dhe i firmosi ato nė mėnyrė gati tė pėrshpejtuar, duke mos pritur afatin pėrfundimtar, qė i skandonte nė bazė tė kushtetutės pas 5 ditėve.
Back to top Go down
View user profile
 
Presidenti Topi firmos ndryshimet nė qeveri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My efforts into learning Indonesian

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: