AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Policia e shtetit publikon rezultatet e punes se 6-mujorit te pare

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Policia e shtetit publikon rezultatet e punes se 6-mujorit te pare   27.07.08 8:04

20 grupe kriminale ne fushen e krimit financiar jane goditur nga policia e shtetit qe prej Janarit 2008. 38 funksionare te larte publike jane arrestuar per korrupsion ndersa jane proceduar penalisht edhe 419 punonjes qe ushtrojne funksione shteterore. 69 operacione policore kunder droges, trafiqeve te paliqshme dhe korrupsionit kane qene objekt i policise se shtetit
Back to top Go down
View user profile
 
Policia e shtetit publikon rezultatet e punes se 6-mujorit te pare
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: