AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Rama: Berisha, agresion qytetarėve. Po nxit vetėgjyqesinė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Rama: Berisha, agresion qytetarėve. Po nxit vetėgjyqesinė   27.07.08 8:04

Pergjigja e kryeministrit Berisha per sharjet ndaj Taulant Balles nxisin vetegjyqesi ne te gjithe vendin u shpreh I shqetesuar kryetari i Partise Socialiste Edi Rama. Qytetaret e thjeshte jane me te rrezikuar nga agresioni dhe dhuna pasi kane pare kryeministrin e tyre ne kuvend kete jave, tha ai
Back to top Go down
View user profile
 
Rama: Berisha, agresion qytetarėve. Po nxit vetėgjyqesinė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: