AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Shtyhet pėr nė shtator votimi nė Kuvend i pr/ligjit tė reformės zgjedhore

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Shtyhet pėr nė shtator votimi nė Kuvend i pr/ligjit tė reformės zgjedhore   27.07.08 8:04

Paqja e muajve te fundit mes dy partive te medha PD dhe PS nuk mjaftoi per te kaluar ne kuvend ne kete sesion parlamentar disa nga projektet me te rendesishme. Me deshtimin e projektligjit per hapjen e dosjeve edhe ai per reformen zgjedhore duket se do te shtyhet per ne shtator, pasi tani eshte teper vone. Sekretari per ceshtjet zgjedhore ne Partine Socialiste Kastriot Islami thote se koha nuk mjafton kete jave. “Ekziston vullneti, te pakten nga ana e PS, qe ne javet e para te sesionti te ri kjo ceshtje te perfundoje” u shpreh zoti Islami
Back to top Go down
View user profile
 
Shtyhet pėr nė shtator votimi nė Kuvend i pr/ligjit tė reformės zgjedhore
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: