AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 LSI thirrje PS-sė: Zyrtarizoni mocionin pėr shkarkimin e Topallit

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: LSI thirrje PS-sė: Zyrtarizoni mocionin pėr shkarkimin e Topallit   27.07.08 8:03

Levizja Socialiste per Integrim i kerkon Partise Socialiste te rinise procedurat per te zyrtarizuar mocionin per shkarkimin e kryetares se kuvendit Jozefina Topallit. Kryetari i grupit parlamentar te LSI-se Pellumb Xhufi thote se jane te gjitha kushtet per nje nisme tjeter dhe per shmangur Topallin nga drejtimi i kuvendit.“Ne ripėrsėrisim me kėtė rast edhe mbėshtetjen qė kemi thėnė mė parė ndaj idesė pėr tė realizuar njė mocion mosbesimi ndaj Kryetares sė Kuvendit znj. Topalli, duke kurajuar edhe njėherė nismėtarėt e kėsaj iniciative, pikėrisht Partinė Socialiste, pėr tė shkuar pėrpara me procedimin e kėsaj iniciative” tha Xhufi
Back to top Go down
View user profile
 
LSI thirrje PS-sė: Zyrtarizoni mocionin pėr shkarkimin e Topallit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: