AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kryeministri Berisha: Po realizojme investimet e premtuara

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kryeministri Berisha: Po realizojme investimet e premtuara   27.07.08 8:03

Pas nje sere inagurimesh te disa rrugeve dhe shkollave, ne komunat e Durresit kryeministri Berisha eshte shprehur se qeveria po realizon premtimet e bera duke iu kunderpergjigjur keshtu kryebashkiakut te Tiranes. “Brenda 2009 ne gjithe fshatrat e kesaj komune nuk ka asnje rruge te paasfaltuar. Atyre qe votojne kunder buxhetit dhe buxheteve u them te vijne ketu,atyre qe tregohen skeptike ndaj projektit tim per asfltimin e rrugeve rurale te dalin nga kulla e filsishte dhe te shetisin gjysmen e rrugeve te afaltuara ne 2 vjet” tha Berisha.
Back to top Go down
View user profile
 
Kryeministri Berisha: Po realizojme investimet e premtuara
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: