AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vijon procesi i votimit ne Kashar, pjesemarrja e ulet. Flasin kandidatet

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Vijon procesi i votimit ne Kashar, pjesemarrja e ulet. Flasin kandidatet   27.07.08 8:03

Ne Kashar po votohet per zgjedhjen e kryetarit te ri te komunes se perfolur per abuzimet me tokat. Ne gare jane kater kandidate: Besnik Fuēia i PD-se, Sinan Egra, kandidat i Partise Socialiste, Alfred Bakalli i LSI-se dhe Rustem Murati- kandidat i pavarur. Ne keto votime jane thirrur mbi 13.000 zgjedhes ne 18 qėndra votimi, ndersa KQZ ka pėrgatitur njė ekip pune te ndarė nė 2 grupe me nga 13 anėtarė, pėr numrimin e kėtyre votave. Kėto zgjedhje bėhen pas arrestimit tė ish kryetarit tė kėsaj Komune Alfred Sula, pėr shpėrdorim detyre.
Back to top Go down
View user profile
 
Vijon procesi i votimit ne Kashar, pjesemarrja e ulet. Flasin kandidatet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: