AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Deputeti i PBDNJ, Solis: Berisha te pezullohet nga Kuvendi, Topalli te shkarkohet

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Deputeti i PBDNJ, Solis: Berisha te pezullohet nga Kuvendi, Topalli te shkarkohet   27.07.08 8:02

Deputeti Leonard Solis eshte zeri i vetem brenda maxhorances qe kerkon perjashtimin e Kryeministrit Sali Berisha nga Parlamenti. Ne nje interviste per “Alsat” numri dy i PBDNJ-se, thote se shefi i qeverise duhet te penalizohet per incidentin e nje jave me pare me deputetin socialist Taulant Balla ne sallen e Parlamentit. Ai akuzon kryeparlamentaren Topalli si dirigjente te ketij incidenti dhe shpreh hapur voten e tij, pro shkarkimit te saj ne iniciativen me te pare qe mund te ndermarre opozita
Back to top Go down
View user profile
 
Deputeti i PBDNJ, Solis: Berisha te pezullohet nga Kuvendi, Topalli te shkarkohet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: