AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē   27.07.08 8:01

Presidenti i Serbisė, Boris Tadiē mund tė pėrfundoj si Ish-kryeministri, Zoran Gjingjiē. Ky ishte mesazhi I Partisė Radikale tė Serbisė nga protesta kundėr arrestimit tė kriminelit tė luftės Radoban Karaxhiē qė ka shkaktuar reagime tė ashpra nė Serbi. Deputetja e Parlamentit tė Serbisė dhe Zyrtarja e lartė e radikalėve serbė, Vjerica Radeta qė ėshtė njėkohėsisht edhe pėrfaqėsuese e Serbisė nė Kėshilline Evropės ka kėrcėnuar publikisht presidentin e Serbisė, Boris Tadiē
Back to top Go down
View user profile
 
Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: