AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ministri i Jashtem gjerman, Shtajnmajer vizite surprize ne Afganistan

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ministri i Jashtem gjerman, Shtajnmajer vizite surprize ne Afganistan   27.07.08 7:56

Ministri i jashtėm gjerman Frank-Valter Shtajnmajėr ka bėrė njė vizitė surprizė nė qytetin Herat nė perėndim tė Afganistanit ku ka inauguruar njė pompė pėr ujin e pijshėm, i cili do tė furnizojė 800 mijė banorėt pranė kufirit me Iranin. Shtajnmajėr ėshtė takuar me kryebashkiakun e Heratit si dhe me ministrin afgan tė ndėrtimit nė njė ceremoni tė zhvilluar nė nder tė vizitės sė tij. Berlini ndodhet nėn presion pėr tė pėrforcuar praninė e forcave ushtarake gjermane nė Afganistan, si dhe tė rivendosė ushtarėt gjermanė nė veri tė vendit
Back to top Go down
View user profile
 
Ministri i Jashtem gjerman, Shtajnmajer vizite surprize ne Afganistan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: