AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve   19.07.08 13:25

Kapiteni i tė kuqve, Steven Gerrard ėshtė kthyer nė Liverpool nga pėrgatitjet qė ekipi i zhvillon nė Zvicėr, pėr shkak tė njė lėndimi tė pėsuar.
Gerrard e huqi ndeshjen e mbrėmshme kundėr Visla Kracow, si edhe ndeshjen tjetėr tė radhės kundėr Hertės nė Gjermani.

“Steven ka pėsuar njė lėndim dhe pėr kėtė arsye do tė jetė jashtė fushave nga shtatė deri nė dhjetė ditė. Ai e ka lėshuar kampin dhe ėshtė kthyer nė Angli, ku ėshtė duke u rikuperuar nga lėndimi”, ka thėnė zėdhėnėsi i klubit.
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: