AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Nė Vlorė, 70% turistė mė shumė se 1 vit mė parė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Nė Vlorė, 70% turistė mė shumė se 1 vit mė parė   26.07.08 14:35

Kėtė sezon turistik qyteti i Vlorės ka mbledhur njė numėr tė madh turistėsh. Plazhet e bregdetit tė Vlorės kanė thithur kėtė sezon turistik rreth 70 pėr qind mė tepėr se njė vit mė parė turistė tė huaj.
Konfirmimin e japin agjencitė turistike tė qytetit tė Vlorės, tė cilat kanė bėrė dhe regjistrimin dhe pritjen e turistėve tė huaj. Turistėt vijnė pėrgjithėsisht nga Franca, Anglia, Maqedonia, Kosova, Zvicra, Austria dhe Gjermania.

Sipas tė dhėnave nga kėto agjenci, nė kėtė sezon vetėm nga Maqedonia kanė ardhur nė bregdetin e detit Jon mbi 25 mijė turistė.

Por njė fluks mė i madh turistėsh maqedonas pritet tė hyjnė nė territorin shqiptar, pas ratifikimit edhe nga Shqipėria tė Marrėveshjes sė Liberalizimit tė Vizave mes dy vendeve
Back to top Go down
View user profile
 
Nė Vlorė, 70% turistė mė shumė se 1 vit mė parė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: