AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ronaldinjo: Te Barcelona kam ndjerė kėnaqėsi

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ronaldinjo: Te Barcelona kam ndjerė kėnaqėsi   26.07.08 11:47

Pėrforcimi mė i ri i Milanit, Ronaldinjo, ka vendosur qė t'i pėrshėndetes tifozėt e Barcelonės nėpėrmjet njė letre. "Para se gjithash dua tė them se sa i jam falėnderues tifozėve tė Barcelonės. Ēdo moment qė e kam kaluar atje mė ka bėrė tė ndjehem i lumtur, kurse kur nuk isha nė formėn e duhur tifozėt mė jepnin forcė", thuhet nė letrėn e Ronaldinjos.
Ylli brazilian luajti nė "Nou Camp" plotė pesė vjet. "Kam ndjerė kėnaqėsi duke luajtur pėr Barcelonėn dhe gjithmonė kam dėshiruar qė tė njėjtėn ndjenjė ta pėrcjell edhe tek tifozėt. Tashmė kam nėnshkruar pėr njė klub tė madh, por mė duhet tė them se e kam braktisur me njė pikėllim tė madh vendin i cili mė solli aq shumė momente tė mira dhe gėzimi nė karrierė", thuhet mė tej nė letrėn e Ronaldinjos. Braziliani u ka shprehur falėnderime tė gjithė bashkėlojtarėve, trajnerėve, stafit mjekėsor dhe zyrtarėve tjerė tė cilėt kanė punuar nė klub dhe kanė marrė pjesė nė sukseset e mėdha nė pesė vitet e kaluara. "Kam qenė i lumtur me Barcelonėn. Ky klub dhe qytet gjithmonė do tė mbeten nė zemrėn time", ka shtuar mė tej Ronaldinjo. Krejt nė fund, ai ka sqaruar se si e sheh ai futbollin si lojė: "Ne brazilianėt luajmė futboll qė t'i kėnaqim njerėzit dhe pėr kėtė arsye jam i lumtur pėr atė qė kam bėrė te Barcelona. Futbolli ėshtė lojė, argėtim dhe njė sport pėr kėnaqėsi. Futbollin duhet ta luash me buzėqeshje. Ky ėshtė futbolli sipas meje. Falėnderoj tė gjithė ata qė kanė buzėqeshur sė bashku me mua nė "Nou Camp'", ka pėrfunduar Ronaldinjo.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinjo: Te Barcelona kam ndjerė kėnaqėsi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: