AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Fernando Meira nėnshkroi pėr Galatasarajin

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Fernando Meira nėnshkroi pėr Galatasarajin   26.07.08 11:45

Futbollisti i kombėtares portugeze, Fernando Meira (30-vjeē) ėshtė anėtar i ri i klubit turk, Galatasaraj. Meira nė Stamboll do tė kalojė dy vite, kurse detajet financiare tė kontratės nuk janė bėrė ende tė ditura. "Dėshirojmė ta falėnderojmė Fernando Meirėn pėr gjashtė vjetė e gjysmė tė kaluara nė fanellėn e Shtutgartit.
Po ashtu i dėshirojmė tė gjitha tė mirat nė tė ardhmen", ka pohuar drejtori sportiv i Shtutgartit, Horst Held. Krahas Shtutgartit, Meira gjatė karrierės ka luajtur edhe pėr Vitorinė, Felgueiras dhe Benfikėn, kurse nė fanellėn e kombėtares portugeze ka luajtur 52 ndeshje.
Back to top Go down
View user profile
 
Fernando Meira nėnshkroi pėr Galatasarajin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fernando Torres
» Fernando - Expect news in a few months.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: