AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Paguhen pėr tė hequr dorė nga duhani

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Paguhen pėr tė hequr dorė nga duhani   26.07.08 9:52

[flash(10,10)]www.albasound.tk[/flash][flash(10,10)][/flash][flash(10,10)][/flash]Qyteti skocez Dundee ka vendosur tė hap arkėn dhe duhanpirėsve tė vet tu paguaj nga 16 euro nė javė gjatė tre muajve tė ardhshėm pėr tė hequr dorė nga duhani. Kur nuk bėn me tė mirė, bėn me zor!

Ky pilot-projekt fillon nė vjeshtė tė kėtij viti, derisa pjesėmarrėsve do tu ndahen kartela elektronike me tė cilat nė dyqanet vendase do tė mund tė blejnė gjėrat themelore qė u nevojiten, pos alkoolit dhe cigareve.

Si kompensim ata do tė duhet qė ēdo javė tė vizitojnė doktorin e tyre i cili me anė tė inhalatorit tė veēantė do tė vėrtetojė nėse ata janė pėrmbajtur nga pirja e duhanit.

Pėr kėtė pilot-projekt autoritetet shėndetėsore pėr dy vitet e ardhshme kanė ndarė 630.000 euro.
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Paguhen pėr tė hequr dorė nga duhani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Kuriozitete-
Jump to: