AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dhelpra vjedh ēantėn, e ndjek policia

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Dhelpra vjedh ēantėn, e ndjek policia   26.07.08 9:51

Njė dhelpėr ka vjedhur njė ēantė dore dhe me tė ka ikur nė mal, prandaj pronari ėshtė dashur tė thėrras policinė nė ndihmė, ka njoftuar policia e kantonit tė Bazelit, nė veri tė Zvicrės. Mashkulli i cili po punonte nė njė tokė publike nė afėrsi tė Bazelit papritmas e ka parė dhelprėn se si po ikte me ēantėn e tij nė nofulla, e nė ēantė ishte kuleta dhe ēelėsat e tij, ka thėnė zėdhėnėsi i policisė. Pronari i ēantės kishte vrapuar pas dhelprės, por kafsha ishte shumė mė e shpejtė se ai. Mė pas ai ka thirrur policinė tė cilėt e kanė gjetur ēantėn njė kaēube, pesėdhjeta metra larg “vendit tė krimit". Dhelpra nuk kishte arritur tė fus gjahun nė strofull, pasi qė ēanta ishte mė e madhe sesa vrima e saj. Kryesja e vjedhjes nuk ėshtė “arrestuar” ka precizuar zėdhėnėsi i policisė.
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Dhelpra vjedh ēantėn, e ndjek policia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Kuriozitete-
Jump to: