AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gjyqtarėt dhe prokurorėt e rinj u betuan para presidentit Sejdiu

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gjyqtarėt dhe prokurorėt e rinj u betuan para presidentit Sejdiu   25.07.08 17:04

Pėr herė tė parė nė historinė e shtetit tė Kosovės, 15 gjyqtarė dhe 9 prokurorė tė Kosovės dhanė betimin para presidentit tė vendit, pas pėrzgjedhjes sė tyre nga Kėshilli Gjyqėsor.
“Do tė dėshirojė qė me ju tė fillojė njė epokė e veēantė e angazhimit tė secilit prej jush, qė tė jetė nė shkėlqimin mė tė mirė tė gjyqėsorit tė Kosovės. Do tė keni mbėshtetjen time dhe institucioneve tė Kosovė dhe do tė lėvizim mirė nė njė dėshmim tė rėndėsishėm tė kapaciteteve tona para qytetarėve dhe botės demokratike, e cila e ka ndihmuar ngritjen e institucioneve dhe gjyqėsorit tė Kosovės”, ka thėnė presidenti Sejdiu.

15 gjyqtarė dhe 9 prokurorė tė rinj iu shtuan sot sistemit tė drejtėsisė nė vend, duke shėnuar kėshtu njė ditė tė veēantė sepse ata pėr herė tė parė betimin e bėnė para presidentit e jo para pėrfaqėsuesit special tė OKB-sė, siē ishte praktikė deri tani.

Me kėtė rast, gjyqtarėt dhe prokurorėt e rinj u betuan se do tė jenė nė shėrbim tė qytetarėve dhe nė zbatim tė ligjit pėr tė gjithė, pa marrė parasysh racėn, fenė dhe pėrkatėsinė nacionale.
Back to top Go down
View user profile
 
Gjyqtarėt dhe prokurorėt e rinj u betuan para presidentit Sejdiu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [share]tempat berkumpul para fan gundam
» Ramalan Besar yang Mengejutkan Dunia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: