AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson bind Cristiano Ronaldon tė qėndrojė?

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ferguson bind Cristiano Ronaldon tė qėndrojė?   19.07.08 13:19

Menaxheri i kampionit tė Anglisė dhe Evropės, Manchester United, Alex Ferguson, ėshtė takuar me futbollistin e tij Cristiano Ronaldo, me qėllim qė ta bindė atė qė qėndrojė nė klub dhe tė mos kalojė nė radhėt e Real Madridit, bėjnė tė ditur mediat portugeze.
Thuhet se Ferguson megjithatė “nuk e ka mbyllur derėn” qė Ronaldo tė luajė pėr klubin mbretėror spanjoll nė pjesėn e dytė tė kėtij sezoni.

Kanali televiziv i Lisbonės thotė se Ronaldo planifikon qė, ‘nė tė ardhmen’, si edhe David Beckham, ta vazhdojė karrierėn nė Los Angeles Galaxy, nė SHBA, dhe se tashmė ka nėnshkruar njė marrėveshje sponsorimi me njė kompani nga ai qytet.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson bind Cristiano Ronaldon tė qėndrojė?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Got a couple of oldies today
» Ferguson MO
» 2012 UEFA European Football Championship

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: