AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kėshilli i Sigurimit diskuton sot pėr Kosovėn

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kėshilli i Sigurimit diskuton sot pėr Kosovėn   25.07.08 17:01

Kėshilli i Sigurimit i OKB-sė diskuton sot pėr gjendjen nė Kosovė. Nė takim, do tė marrė pjesė edhe shefi i UNMIK-ut, Lamberto Zannier dhe ministri i Jashtėm i Kosovės, Skėnder Hyseni.
Ministri Hyseni nė njė intervistė pėr BBC ka thėnė se nė seancėn e sotme tė Kėshillit tė Sigurimit tė OKB-sė, Kosova merr pjesė si shtet. Megjithatė ende nuk ėshtė e qartė nėse Hyseni do tė jetė vetėm vėzhgues nė kėtė takim, apo do tė mund t'i drejtohet ambasadorėve tė Kėshillit tė Sigurimit.

Nga Serbia do tė marrė pjesė Ministri i Jashtėm Vuk Jeremiq, i cili ka paralajmėruar se do tė kundėrshtojė rikonfigurimin e UNMIK-ut pa pėlqimin e Kėshillit tė Sigurimit.

Seanca ėshtė e dyta pas shpalljes sė pavarėsisė sė Kosovės dhe nė te pritet tė diskutohet mbi planin e kreut tė OKB-sė, Ban Ki Mon pėr rikonfigurimin e UNMIK-ut.
Back to top Go down
View user profile
 
Kėshilli i Sigurimit diskuton sot pėr Kosovėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: