AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gerrard merr diplomė nderi

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gerrard merr diplomė nderi   25.07.08 16:58

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, sot ėshtė nderuar me njė ēmim nga Universiteti John Moores i Liverpulit.
Mesfushori anglez, i cili vitin e kaluar ka marrė ēmimin MBE, ėshtė nderuar me njė diplomė pėr kontributin e tij nė sport. Kėtė ēmim ai e ka marrė sot gjatė njė ceremonie formale nė Katedralen Anglican tė qytetit tė Liverpulit.

Gerrard ka thėnė se ai ėshtė krenar pėr kėtė nderim qė i ėshtė bėrė, ndėrsa nė ceremoni ka qenė i veshur me tesha tradicionale dhe me njė kapelė joshėse, sė bashku me tė fejuarėn e tij, modelen Alex Curran
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrard merr diplomė nderi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: