AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Rossi nuk do tė kalojė te Roma

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Rossi nuk do tė kalojė te Roma   25.07.08 16:57

Agjenti i Giuseppe Rossit, Federico Pastorello, ka mohuar spekulimet tė cilat e lidhin klientin e tij me njė transferim te Roma duke thėnė se italiani ėshtė i lumtur te Villareal.
“Rossi nuk ėshtė nė shitje dhe nuk ka absolutisht asnjė mundėsi qė ai tė kthehet nė Itali, pasi qė drejtuesit e Villarealit kanė deklaruar se ai nuk shitet”.

“Rossi dėshiron tė luajė nė Ligėn e Kampionėve me Villarealin dhe pastaj do tė shohim se ēka do tė ndodhė nė vitin e ardhshėm”, ka thėnė Pastorello pėr “RomaNews”.

Roma ka nevojė qė tė sjellė nė skuadėr njė golashėnues tė spikatur, mirėpo hezitimi i klubit pėr tė shpenzuar para duket se e kufizon kėtė mundėsi.
Back to top Go down
View user profile
 
Rossi nuk do tė kalojė te Roma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TRB.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: