AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Amauri: Ronaldinho nuk mė frikėson!

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Amauri: Ronaldinho nuk mė frikėson!   25.07.08 16:56

Sulmuesi i ri i Juventusit, Amauri, ėshtė i bindur se ai do tė arrijė njė sukses tė madh me skuadrėn e re tė tij duke pohuar se ballafaqimi me Ronaldinhon nuk e frikėson aspak.
“Ėshtė diēka e re pėr mua, mirėpo tanimė jam adaptuar. Nuk ėshtė me rėndėsi cili luan, ėshtė me rėndėsi ta ngremė Juven nė nivelet mė tė larta”, ka thėnė Amauri duke iu referuar konkurrencės sė madhe nė sulmin e Zonjės sė Vjetėr.

Nė sezonin e ri, braziliani do tė ballafaqohet me bashkatdhetarin e tij, Ronaldinho, i cili sapo ka nėnshkruar me Milanin. Mirėpo ish-lojtari i Palermos, nuk ėshtė aspak i frikėsuar nga ky fakt, duke thėnė se Dinho nuk paraqet rrezik pėr Juven.

“Ronaldinho nuk mė frikėson. Milani ėshtė njė skuadėr e fuqishme, shumica pohojnė se ata janė mė tė fuqishėm se ne, mirėpo unė jam i bindur se nuk ėshtė ashtu. Duhet pasur parasysh rrezikun qė vjen nga Interi dhe Roma”, ka thėnė sulmuesi pėr “Corriere dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Amauri: Ronaldinho nuk mė frikėson!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: