AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mexes pėrjeton terror

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Mexes pėrjeton terror   25.07.08 16:56

Mbrojtėsi i Romės, Philippe Mexes, dhe familja e tij kanė pėrjetuar mbrėmė njė pėrvojė tė hidhur nė Romė, kur disa hajna tė armatosur e kanė vjedhur veturėn e futbollistit sė bashku me vajzėn e tij dyvjeēare, e cila ndodhej nė automjet.
Mexes, gruaja e tij, Carla, dhe dy fėmijėt e tyre, kishin dalė mbrėmė pėr darkė nė Romė. Pasi Carla dhe djali i tij katėrvjeēar, Enzo, kishin dalė nga vetura, futbollisti ėshtė ballafaquar me dy kriminelė.

Pas njė pėrleshje hajnat e kanė rrėmbyer Mercedesin e francezit duke mos ditur se nė ulėsen e pasme gjendej vajza dyvjeēare, Eva.

Pas njoftimit tė policisė, vetura ėshtė gjetur e braktisur nė Piazza Eschilo tė Romės, sė bashku me Evan tė palėnduar.
Back to top Go down
View user profile
 
Mexes pėrjeton terror
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FLASHBACK 1993 by Denver Miles
» Death Cult's Tales Of Terror

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: