AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Adriano i kėnaqur me rikthimin nė Inter

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Adriano i kėnaqur me rikthimin nė Inter   25.07.08 16:55

Adriano ėshtė shumė i lumtur me rastin e rikthimit tė tij nė fanellėn e Interit, tė cilėn e mbajti mbrėmė nė ndeshjen miqėsore kundėr Al Hilal.
“Unė po rikuperohem ngadalė. Mė duhet ende kohė tė vij nė nivelin mė tė lartė psikologjik. Por jam mirė, jam i lumtur dhe shpresoj se do tė kthehem mė i fortė se mė herėt”, ka thėnė Adriano.

Sulmuesi brazilian pati rastin tė luajė vetėm pjesėn e parė tė ndeshjes. Zikaltrit shėnuan fitore minimale prej 1-0 me golin e vetėm tė Burdisos.
Back to top Go down
View user profile
 
Adriano i kėnaqur me rikthimin nė Inter
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» singapore inter-school north zone table tennis competiton
» Community Games 2014

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: