AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG   19.07.08 13:19

Paris Saint-Germain ka kompletuar transferimin e mesfushorit tė Romės, Ludovic Giuly, pėr njė shumė tė pazbuluar.

Francezi, ka nėnshkruar kontratė tre vjeēare me klubin francez, ndėrsa pritet tė paguhet 3 milionė euro pėr kėtė periudhė. Mediat franceze mė herėt, pėrcollėn lajmin se PSG sot do tė prezantonte Ludovic Giulyn si pėrforcim tė ri, dhe kjo ndodhi.

<SPAN lang=SQ>
Back to top Go down
View user profile
 
Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: