AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Muntari nė prag tė kalimit nė Inter

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Muntari nė prag tė kalimit nė Inter   25.07.08 16:54

Sulley Muntari ka konfirmuar se ai ėshtė shumė afėr kalimit tek kampioni i Italisė, Interi, pasi qė ka deklaruar se oferta e klubit italian nuk mund tė hidhej poshtė.
Interi thuhet ka arritur marrėveshje me Portsmouth pėr tė nėnshkruar me Muntarin, pas dėshtimit tė sigurojė shėrbimet e mesfushorit Frank Lampard.

Muntari ėshtė mjaft i vlerėsuar nė Itali, pasi qė shkėlqeu me Udinesen, para se tė shitet tek Portsmouth pėr 7 milionė funte gjatė verės sė kaluar.

“Ka shumė ekipe qė vijnė tek ju, dhe duhet t’i dėgjoni. Harry (trajneri i Portsmouth) e ka ngritur lojėn time, ai ka qenė si njė baba pėr mua. E dua, po ashtu edhe tifozėt e Portsmouth, por kur Inter ju kėrkon duhet tė dėgjoni”, ka thėnė ganezi.

“Tashmė e kam humbur njė rast tė luaj pėr njė super ekip (Manchester United) kėtė herė duhet ta pėrmirėsoj atė”, ka shtuar Muntari
Back to top Go down
View user profile
 
Muntari nė prag tė kalimit nė Inter
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» singapore inter-school north zone table tennis competiton
» Community Games 2014

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: