AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Serbėt pengojnė KFOR-in pėr hapjen e kanalit tė ujėsjellėsit nė Suhodoll

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Serbėt pengojnė KFOR-in pėr hapjen e kanalit tė ujėsjellėsit nė Suhodoll   24.07.08 20:57

Serbėt nuk kanė lejuar as KFOR-in tė vazhdojė punimet pėr pėrfundimin e kanalit tė ujėsjellėsit, i cili para pak ditėsh kishte shkaktuar pėrplasje midis shqiptarėve dhe serbėve.
Nė fshatin Suhodoll, nė veri tė Mitrovicės, tė enjten, me kėrkesėn e UNMIK-ut, pjesėtarėt e KFOR-it kanė vazhduar punimet pėr pėrfundimin e pjesės sė mbetur tė punėve tė ujėsjellėsit, mirėpo pas njė kohe tė shkurtėr punimet janė ndėrprerė nga banorėt serbė tė kėtij fshati, tė cilėt edhe mė parė kanė qenė shkaktarė tė ndėrprerjes sė punimeve, pa asnjė arsye tė vetme
Back to top Go down
View user profile
 
Serbėt pengojnė KFOR-in pėr hapjen e kanalit tė ujėsjellėsit nė Suhodoll
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: