AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 BE miraton praninė zvicerane nė Kosovė

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: BE miraton praninė zvicerane nė Kosovė   24.07.08 20:56

Bashkimi Evropian miratoi praninė e Zvicrės nė misionin evropian pėr rend dhe ligj nė Kosovė. Vendimi u morr pa debate nė takimin e sotėm tė ministrave tė brendshėm tė BE-sė.
Zvicra do tė dėrgojė disa dhjetėra vetė nė misionin qė numėron 1.900 ekspertė.

Zvicra i bashkohet nė kėtė mėnyrė vendeve qė nuk janė anėtare tė BE-sė, por po kontribuojnė nė misionin evropian nė Kosovė.

Nė mesin e kėtyre vendeve janė Shtetet e Bashkuara, Norvegjia dhe Turqia. /REL/
Back to top Go down
View user profile
 
BE miraton praninė zvicerane nė Kosovė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: