AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart   24.07.08 20:50

Kampioni i Spanjės, Real Madrid, ėshtė i pėrgatitur qė paratė e planifikuara pėr Cristiano Ronaldon, t’i harxhojė nė pėrforcime tė tjera.
Siē ka shkruar sportivja spanjolle Sport, Real Madrid, ngadalė ėshtė duke hequr dorė nga angazhimi i Cristiano Ronaldos, dhe ėshtė i gatshėm qė ata para t’i dėrgojė nė pėrforcime tjera.

Sipas mediumeve spanjolle, Real Madrid, ėshtė seriozisht i interesuar pėr sulmuesin e Valencias, David Villa, i cili do tė kushtonte rreth 30 milionė funte (afro 38 milionė euro).

Dėshira e dytė mė e madhe e klubit mbretėrore ėshtė angazhimi i mesfushorit tė Hamburgut, Rafael van der Vaart
Back to top Go down
View user profile
 
Real paratė e Ronaldos do t’i harxhojė pėr Villa dhe Van der Vart
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Real age health tips
» Real age Health tip: Lower your blood pressure.
» Real age: More health tips.
» Billy's Daughter to perform music by Billie Holiday
» Slim Smith 45s Selection!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: