AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?   19.07.08 13:18

Sipas sportives Tuttosport, Clarence Seedorf mund tė largohet nga Milani pas arritjes sė mesfushorit brazilian Ronaldinho, dhe tė bėjė njė transferim befasues tek Juventus.
Ronaldinho pėrfundimisht u transferua nė Milan, por njė lojtar, i cili vazhdimisht ka qenė kritik ndaj kėtij transferimi, Clarence Seedorf, mund tė largohet nga kuqezinjtė.

Megjithėse mediat italiane dje thanė se Seedorf ishte pajtuar me arritjen e brazilianit, Tuttosport sot shkruan se nė fakt nuk ėshtė ashtu, dhe ish-lojtari i Ajaxit dhe Real Madridit, seriozisht ėshtė duke menduar pėr largim nga klubi.

Sportivja italiane madje ka shkuar aq larg sa qė ka pėrmendur njė kalim tė holandezit tek rivali i Milanit, Juventusi. Juve do tė presė qė Seedorf tė bėjė hapin e parė, para se ata tė dėrgojnė ofertė zyrtare.

Milani, ndėrkaq, mund tė lejojė largimin e 32-vjeēarit, pasi qė beson se ai mund tė shkaktojė probleme nė dhomėn e zhveshjes
Back to top Go down
View user profile
 
Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: