AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Presidenti dhe kryeministri kthehen nga vizita zyrtare nė SHBA

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Presidenti dhe kryeministri kthehen nga vizita zyrtare nė SHBA   23.07.08 7:42

Presidenti i Republikės Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaēi, sot, e mėrkurė, nė orėt e pasdites kthehen nga vizita zyrtare nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaēi, gjatė vizitės nė Uashington
janė pritur nė Shtėpinė e Bardhė nga presidenti amerikan George Bush, si dhe kanė zhvilluar takime me sekretaren amerikane tė Shtetit, Condoleezza Rice, me sekretarin amerikan tė Mbrojtjes, Robert Gates dhe me zyrtarė tjerė tė lartė tė shtetit amerikan.

Sipas njoftimit pėr media, ceremonia e pritjes sė Delegacionit shtetėror tė Kosovės do tė organizohet nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinės. Sejdiu dhe Thaēi mė pastaj do tė prononcohen pėr media.

Pėrfaqėsues tė partive politike nė Kosovė dhe analistė e kanė vlerėsuar me notėn mė tė lartė vizitėn e liderėve tė Kosovės nė SHBA dhe takimin e tyre me presidentin George Bush.
Back to top Go down
View user profile
 
Presidenti dhe kryeministri kthehen nga vizita zyrtare nė SHBA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: