AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Berisha: Kosova po njeh gjithnjė e mė shumė pėrkrahje

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Berisha: Kosova po njeh gjithnjė e mė shumė pėrkrahje   23.07.08 7:37

Kryeministri i Shqipėrisė Sali Berisha, ndėrsa e cilėsoi historik takimin e sotėm tė presidentit Sejdiu dhe kryeministrit Thaēi me presidentin Bush, u shpreh se Kosova po njeh gjithnjė e mė shumė pėrkrahje nga ndėrkombėtarėt.
Berisha kėto vlerėsime i bėri sot nė njė takim anėtarėt e Asociacionit tė Komunave tė Kosovės. Kryetari i AAK-sė Bajram Rexhepi falėnderoi kryeministrin Berisha pėr mikpritjen, ndėrsa i shprehu atij mirėnjohjen pėr kontributin dhe vendosmėrinė e tij nė mbrojtje tė pavarėsisė, integrimit dhe modernizimit tė Kosovės.

Kryeministri i siguroi ata se do tė mbėshtesė shkrirjen e barrierave ekzistuese nė mjaft procese duke i sinkronizuar ato, ndėrsa u shpreh se shqiptarėt duhet tė ndjehen njėjtė si nė Kosovė dhe nė Shqipėri dhe se ky ėshtė interesi i pėrbashkėt i shqiptarėve
Back to top Go down
View user profile
 
Berisha: Kosova po njeh gjithnjė e mė shumė pėrkrahje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: