AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ngog afėr kalimit nė Liverpool

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ngog afėr kalimit nė Liverpool   23.07.08 7:33

Ekipi i PSG-sė e ka lejuar sulmuesin David Ngog ta lėshojė stėrvitjen e sotme, qė ka nxitur spekulimet pėr njė kalim tė tij nė Liverpool.
Benitez mbrėmė deklaroi se sot do tė arrijė njė pėrforcim i ri nė Anfield dhe tė gjithė pritnit qė ai tė ishte sulmuesi i Tottenhamit, Robie Keane. Megjithatė me siguri 19-vjeēari i PSG, Ngog, do tė jetė lojtari i cili do tė kalojė nė radhėt e tė kuqve.

“David Ngog ka marrė leje tė mos stėrvitet sot. Nuk mund tė themi nėse lojtari do tė mbetet ose do tė largohet drejt ndonjė klubi tjetėr, por do tė kemi publikim nėse njė gjė e tillė ndodh”, ka thėnė zėdhėnėsi i PSG
Back to top Go down
View user profile
 
Ngog afėr kalimit nė Liverpool
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Beatles in DTS via bootleg discs

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: