AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Roma bėn ofertė pėr Mutu

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Roma bėn ofertė pėr Mutu   23.07.08 7:32

Fiorentina ka pohuar edhe zyrtarisht se ka marrė ofertė nga Roma pėr sulmuesin rumun Adrian Mutu dhe se do ta pranojė, nėse me kėtė pajtohet edhe lojtari.
E ardhmja e Mutu nė Fiorentina ishte nė pikėpyetje gjatė gjithė verės edhe krahas pohimeve tė trajnerit Prandelli dhe agjentit tė tij se do tė nėnshkruajė marrėveshje tė re pėr klubin.

“Roma ka bėrė ofertė pėr Mutu dhe tash mbetet tė takohemi me pėrfaqėsuesit e tyre. Rregull e klubit ėshtė t’i mbajmė lojtarėt mė tė mirė, por kur janė afėr tė 30-tave dhe nėse dėshirojnė tė largohen, atėherė duhet tė mendohet oferta. Futbollisti nuk ėshtė duke u stėrvitur me ekipin pasi qė ėshtė i sėmurė”, ka thėnė drejtori sportiv i Fiorentinės Pantaleo Covino.

Thuhet se Roma ka ofruar 20 milionė euro pėr futbollistin 29-vjeēar dhe marrėveshje me pagė vjetore prej 3.2 milionė eurosh
Back to top Go down
View user profile
 
Roma bėn ofertė pėr Mutu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: