AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Malouda pranon tė transferohet tek Roma

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Malouda pranon tė transferohet tek Roma   23.07.08 7:28

Mediat italiane kanė pėrcjellė lajmin se Florent Malouda ėshtė pajtuar pėr tė kaluar nė radhėt e Romės dhe mbetet qė dy ekipet tė merren vesh pėr shumėn e transferimit.
Trajneri i romakėve, Luciano Spalleti e dėshiron nė radhėt e veta lojtarin e Chelseat, dhe nė tė sheh zėvendėsimin ideal pėr Amantino Mancinin, i cili kaloi nė Inter.

‘Coriere dello sport’ ka shkruar se Roma tashmė ka arritur nė kontakt me agjentin e lojtarit ndėrsa edhe Malouda ka qenė i disponuar tė transferohet nė Romė.

Por mbetet pengesa mė e vėshtirė, respektivisht marrėveshja pėr transferim nė mes dy ekipeve, Romės dhe Chelseat.

Roma dėshiron ta angazhojė lojtarin si huazim njėvjeēar me opsionin qė nė verėn e ardhshme marrėveshja e tij tė blihet nė tėrėsi
Back to top Go down
View user profile
 
Malouda pranon tė transferohet tek Roma
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: